Kariéra

K dosažení našich cílů zcela jistě potřebujeme spolehlivé, precizní a schopné překladatele či tlumočníky, kteří svými nápady a ochotou napomáhají k úspěchu Jill Translate.

Naším hlavním cílem v oblasti lidských zdrojů je vytvářet a rozvíjet stmelený kolektiv motivovaných a kvalifikovaných profesionálů, kteří jsou schopni spolupracovat na jakékoliv úrovni.

Oceníme Vaši práci a nabídneme Vám patřičné zázemí a řadu výhod. V přátelském prostředí stabilní společnosti umožňujeme našim tlumočníkům a překladatelům na své kvalifikaci neustále pracovat a v neposlední řadě podpořit naše heslo, které říká, že spokojený a nadšený zaměstnanec = spokojený a nadchnutý klient.

V tuto chvíli připravujeme široký program rozvoje společnosti a vítáme každého zájemce o práci překladatele či tlumočníka cizích jazyků.

Máte-li zájem, pošlete svůj strukturovaný životopis na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Automaticky budete zařazeni do databáze uchazečů o zaměstnání v Jazykové škole JILL. Abychom Vám aktuálně či v budoucnu mohli nabídnout vhodnou pozici, je pro nás důležité porozumět Vašim požadavkům a představám. Uveďte tedy vše, co považujete v tomto smyslu za podstatné. Ve chvíli, kdy vznikne vhodná pozice, budeme Vás kontaktovat.

Překlady